w

Para Młoda z Polski zatańczyła do piosenki „Time of my Life”. Goście osłupieli!

Ponoć „najtrudniejszy pierwszy krok”. Ta sama zasada dotyczy par, które stają na parkiecie i mają zatańczyć swój pierwszy taniec na oczach wszystkich gości. Jeśli prawdą jest, że jaki pierwszy taniec takie całe życie, rokowania części nowożeńców są kiepskie. Ale w tym przypadku było inaczej. Imponujący taniec młodej pary wprawił w zachwyt gości.

REKLAMA

Imponujący taniec młodej pary

Nie każdy jest urodzonym tancerzem. Dlatego ostatnimi czasy systematyczne chodzenie na kursy tańca przed weselem stało się bardzo modne. Wcześniej ci, którzy nie czuli się pewnie na parkiecie, pierwszy taniec przeżywali jak największą traumę. Teraz mogą potrenować i odtworzyć to, czego się nauczyli. Chociaż to ogromne ułatwienie, taniec na oczach wszystkich gości tak czy siak stanowi duże wyzwanie.

Dzisiaj wielu gości rejestruje ten wyjątkowy moment na telefonie. W ruch idą kamery i aparaty fotograficzne. Chwila jest podniosła, a moment stresujący. Co, gdy kroki się pomylą albo coś pójdzie nie tak?

Jak Patrick Swayze i Jennifer Grey

Pierwszy taniec na pewno będzie prostszy i mniej stresujący, gdy wybierzemy utwór, który jest dla nas wyjątkowy i dobrze się nam kojarzy. Ta młoda para zdecydowała się na inspirację kultową sceną z filmu „Dirty dancing”. Efekt?

Twitter

Goście weselni byli oczarowani!

Na parkiecie było naprawdę magicznie. Gdy nagranie trafiło do sieci, zachwycił się nim cały świat. W komentarzach posypały się komplementy, a wesele nieoczekiwanie stało się światowym hitem.

źródła: Beres Film / youtube .com | popularne .pl | pikio .pl

REKLAMA

Samotny ojciec chce nauczyć się robić fryzury córeczce. Bierze udział w kursie i uzyskuje niesamowite efekty!

Feromony. Zdobądź go zapachem!