w ,

Feromony. Zdobądź go zapachem!

Polub puder.pl na Facebooku     

Feromony damskie mają skłaniać mężczyzn do bycia przychylnym kobietom. Ich męska wersja istnieje na rynku od wielu lat. Te damskie pojawiły się stosunkowo niedawno. Czym dokładnie są i jak działają? Czy faktycznie są skuteczne?

fot. unsplash.com

Czym są feromony damskie i jak działają?

Feromony damskie to bezwonne związki chemicznie w naturalny sposób produkowane przez kobiecy organizm. Ich głównym zadaniem jest komunikacja niewerbalna. Ta ma służyć wzbudzeniu pociągu seksualnego i prowadzić do prokreacji.

Feromony to osobisty nośnik informacji o: stanie zdrowia, poziomie pociągu płciowego, otwartości na zbliżenia, kondycji organizmu i emocjach. Wykrywa się je za pomocą zmysłu węchu. Płeć przeciwna na skutek ich wyczucia może zmienić swoje zachowanie, nastawienie i poczuć wzmożoną pewność siebie.

Które feromony damskie są najskuteczniejsze?

Feromony damskie kryją w sobie moc przyciągania uwagi mężczyzn. Na rynku występuje pełna gama feromonów o zróżnicowanym działaniu. Substancjami najczęściej wykorzystywanymi są:

  • androstenol lub androsteron – ich zadaniem jest prowokowanie podejmowania prób kontaktu wzrokowego przez mężczyzn;
  • estratetraenol – dzięki niemu kobieta w oczach mężczyzny nabiera wdzięku i kobiecości;
  • androstadienon – ma za zadnie poprawę samopoczucia, jak również zwiększenie pobudzenia seksualnego u mężczyzn.

Feromony syntetyczne z łatwością znajdziemy w kosmetykach i perfumach. Te jednak są drogie, a ich skuteczność nie zawsze wysoka.

Feromony domowym sposobem

Dobrą alternatywą dla feromonów damskich pozyskiwanych syntetycznie są te wyprodukowane sposobem domowym. W najprostszy sposób możemy je pozyskać na skutek destylacji własnego potu. Nie należy się jednak zrażać, ponieważ ten na skutek zabiegów chemicznych traci swój zapach.

Feromony sprawiają, że w oczach płci przeciwnej stajemy się atrakcyjniejsze i bardziej pociągające. Ich świadome wykorzystywanie daje wprost nieograniczone możliwości w kontaktach międzyludzkich!

źródło: mysli.pl/Justyna Redzik

Para Młoda z Polski zatańczyła do piosenki „Time of my Life”. Goście osłupieli!

ciche dni

Macie „ciche dni”? Zobacz, co zwiastuje milczenie w związku