w

Suszarka do włosów i najlepsze produkty SenseIQ dla kobiet

Dobra suszarka do włosów jest wygodna w obsłudze, jednocześnie zapewnia ich maksymalną ochronę. Doskonały produkt posiada końcówki do modelowania włosów oraz umożliwia szybkie suszenie przy zachowaniu wysokiego poziomu nawilżenia włosów. Przekonaj się, w jakie produkty powinna zaopatrzyć się nowoczesna kobieta. Zapewnij sobie komfort każdego dnia w trakcie dbania o swoje naturalne piękno wybierając nowoczesną suszarkę, prostownicę oraz depilator.

Wybierz do włosów suszarki i prostownice marki Philips

Suszarka do włosów Philips SenseIQ posiada moc 1800 W, trzy stopnie ustawienia temperatury, trzy prędkości nadmuchu powietrza oraz funkcję zimnego nadmuchu. Wspomniana moc suszarki zapewnia komfort użytkowania, a regulacja temperatury i nadmuchu jest intuicyjna. Natomiast zimne powietrze umożliwia zamknięcie łuski włosów, dzięki czemu są piękne i zdrowe. Jest to typ suszarki, który pozwala zachować do 95% nawilżenia włosów i skraca czas ich suszenia do 30%. Profesjonalna suszarka Philips SenselQ posiada niewielkie rozmiary i jest wygodna w użytkowaniu.

Suszarka do włosów to nieodłączny element ich stylizacji, podobnie jak prostownica Philips SenseIQ. To wygodne i poręczne urządzenie, które posiada ceramiczną powłokę płytek. Atutem wspomnianej prostownicy jest regulacja temperatury, funkcja jonizacji oraz szybkie nagrzewanie do maksymalnej temperatury 210 stopni. Warto podkreślić, że produkt ten pozwala zachować do 70% nawilżenia włosów. Jednocześnie prostownica Philips SenselQ posiada mikroprocesor, który dokładnie reguluje parametry stylizacji. Wspomniane funkcje pozwalają dopasować parametry do rodzaju włosów, dzięki czemu można o nie dbać nawet w czasie stylizacji.

Zadbaj o gładkie nogi i pozbądź się zbędnego owłosienia

Marka Philips przygotowała dla kobiet wiele ciekawych produktów, które wspierają je każdego dnia w różnych aspektach. Jednym z nich jest Philips Lumea, czyli depilator emitujący impulsy świetlne. To jeden z najnowocześniejszych produktów, który został wyposażony w inteligentną technologię SenselQ. Produkt ten posiada między innymi czujnik SmartSkin, wbudowany filtr UV oraz funkcję rozpoznawania typu skóry. Depilator Philips Lumea z technologią SenselQ posiada wiele zalet. Natomiast najważniejszym jego atutem jest możliwość skutecznego pozbycia się zbędnego owłosienia z wybranych obszarów ciała. Przekonaj się, że suszarka do włosów i pozostałe produkty SenselQ spełnią twoje oczekiwania. Zadbaj o siebie w swoim domowym spa!

Czytaj także:  5 sprawdzonych sposobów, aby przetrwać trudny czas

*Materiał zewnętrzny

REKLAMA
jak nauczyć się odpuszczać

Jak nauczyć się odpuszczać i czuć się z tym dobrze?

zamyślony mężczyzna

Zostawiłem żonę, bo wolała karierę zamiast dziecka. Dzisiaj żałuję [WASZE HISTORIE]