w ,

Samotny ojciec chce nauczyć się robić fryzury córeczce. Bierze udział w kursie i uzyskuje niesamowite efekty!

Rozwód nigdy nie jest łatwym wydarzeniem w rodzinie. Musi minąć trochę czasu zanim sytuacja znów się unormuje. Po rozstaniu jeszcze bardziej dostrzega się to, co w zwyczaju miała robić druga osoba. Czasami taka sytuacja wymaga od nas nauki nowych rzeczy, aby poradzić sobie w codziennych obowiązkach. Dzieje się tak zwłaszcza kiedy ma się dzieci.

REKLAMA

Tak na przykład pewien tata z Wielkiej Brytanii nauczył się czegoś dla swojej córki.

Po rozwodzie z żoną Greg Wickherst kompletnie nie radził sobie ze splataniem włosów swojej dwuletniej córki.

Zaplótł córce warkocz

Ojciec dwuletniej Izzy mógł po prostu pozwolić na to, by córka swoje długie, blond włosy nosiła nie związane. Przecież mogłaby czesać ją jej mama, kiedy była z nią. Jednak podobnie, jak inne dwulatki, Izzy jest pełna energii i lubi się bawić, a jej włosy łatwo się plączą.

Izzy spędzała też większość czasu w domu swojego ojca, a Greg nie chciał być ojcem, który nie potrafi pomóc swojej córce, tylko dlatego, że jest mężczyzną i nie potrafi uczesać włosów. Postanowił więc nauczyć się, jak robić fryzury, aby włosy jego córki były pod kontrolą i czuła się z nimi dobrze.

Greg, który pracuje na uniwersytecie, pomyślał, że ktoś tam przecież musi wiedzieć, jak stylizować włosy. Jego rozumowanie okazało się słuszne, a jeden z jego kolegów skontaktował go z prymusem w tej dziedzinie.

Wkrótce Greg sam mógł się poczuć jak „student stylizacji fryzur”, ponieważ nie opuścił ani jednej lekcji.

W mgnieniu oka nauczyłem się robić zwykły warkocz, a potem kłosa i warkocz francuski – powiedział Greg Wickherst dla Huffington Post.

Nauczyłem się nawet, jak zrobić kucyk, który się odwraca na drugą stronę Nazywam to wywiniętym kucykiem – powiedział Greg, który używa teraz określeń typowych dla fryzjerów i stylistów.

Tata został najlepszym fryzjerem dla swojej córki

Ku wielkiemu zdziwieniu córki, jej ojciec w krótkim czasie stał się osobą, która w jej otoczeniu najlepiej zna się na robieniu pięknych fryzur. Można tylko przypuszczać, że matka dziewczynki, która się z nim rozwiodła, była tym faktem jeszcze bardziej zdziwiona.

Na Facebooku można zobaczyć kilka z tych pięknych fryzur, które ojciec robi córce. Dzięki czemu Izzy czuje się, jak mała księżniczka.

źródło: newsner

REKLAMA

Chuck Norris pogratulował Jurkowi Owsiakowi. “Robisz świetną robotę”

Para Młoda z Polski zatańczyła do piosenki „Time of my Life”. Goście osłupieli!