w

Chuck Norris pogratulował Jurkowi Owsiakowi. “Robisz świetną robotę”

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znana jest na całym świecie. Wiadomość dotarła aż do Chucka Norrisa, który jest pod wrażeniem. Słynny aktor zamieścił nagranie, w którym gratuluje Jurkowi Owsiakowi.

REKLAMA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ewenement na skalę światową. Sukces narodowej mobilizacji próbowano powtórzyć w innych krajach, ale nigdy się to nie udało.

Wiadomość o tym, co robi Jurek Owsiak, dotarła do Chucka Norrisa za sprawą Braci Collins, którzy przy współpracy odtwórcą roli Strażnika Teksasu, zbudowali replikę pojazdu z tego serialu, która wystawili na aukcji WOŚP.

Aktor postanowił nagrać pozdrowienia i osobiście pogratulować Owsiakowi.

“Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego!.” – podsumowuje Chuck Norris w wiadomości adresowanej do Jurka Owsiaka.

31 stycznia wystartował 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja WOŚP zbiera środki, aby wesprzeć szpitalne oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tegoroczny finał jest inny, ze względu na pandemię. Na placach największych Polskich miast zabraknie hucznych imprez i koncertów. Zamiast tego zostanie zorganizowanie specjalne studio, do którego wstęp będą mieli jedynie występujący na scenie artyści, goście zaproszeni przez organizatorów oraz pracownicy techniczni.

źródło: dobrewiadomości.net.pl

REKLAMA

Wzruszająca, świąteczna reklama Coca-Coli

Samotny ojciec chce nauczyć się robić fryzury córeczce. Bierze udział w kursie i uzyskuje niesamowite efekty!