w ,

33-letnia Miss Germany to mama dwójki dzieci! Wyjątkowy konkurs w Niemczech

Gdy myślimy o wyborach miss, przed oczami mamy młodziutkie dziewczyny (często w wieku wczesnonastoletnim). Wybory Miss Germany to jednak konkurs inny niż wiele tego typu. Organizatorzy podkreślali, że postawili nie na wygląd i wiek, a osobowość. Tym samym do konkursu przystąpiły kobiety w różnym wieku, o różnym wyglądzie i sytuacji życiowej.

REKLAMA
fot. dobrewiadomosci.net.pl

Miss Germany – konkurs dla każdej z nas!

Ze względu na panującą na świecie sytuację epidemiologiczną, konkurs odbył się bez udziału publiczności, a transmisję z wydarzenia można było śledzić na YouTube. Nie było to jedyne odstępstwo od normy. Organizatorzy zrezygnowali również z elementu konkursu polegającego na prezentacji w bikini. Jak podkreślali, istotą była osobowość uczestniczek, a nie wygląd. W konkursie wzięło udział 15 pań, a kierowany był on do kobiet w wieku 18 do 39 lat. Wśród kandydatek znalazła się między innymi ofiara molestowania seksualnego, kobieta ze stomią i była świadkowa Jehowy. Zwyciężyła 33-letnia Anja Kallenbach, prywatnie mama dwójki dzieci, prowadząca własny biznes związany z rowerami.

Kim jest zwyciężczyni Anja Kallenbach?

Anja miała w swoim życiu przygodę z modelingiem – karierę rozpoczęła w wieku 27 lat, będąc już wówczas mamą. Myślą przewodnią Miss Germany było zachęcenie wszystkich kobiet do tego, by robiły to, co kochają i nie bały się oceny innych.

Trzeba przyznać, że to niecodzienne wybory miss, w zupełnie innej postaci niż znane do tej pory. A może właśnie taka formuła ma szanse na większą popularność w przyszłości? Wówczas każda z nas mogłaby ubiegać się o tytuł, niezależnie od wieku i wyglądu!

 

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl

REKLAMA
Królowa Elżbieta

Elżbieta II – specjalistka od skandali?

Miłość aż po grób? Grób ujawnił prawdę o jego miłości