w

Prosty test zweryfikuje jakim jesteś człowiekiem. Spróbuj swoich sił!

Na poniższej ilustracji widoczne są trzy zwierzęta. Wszystkie zostały ujęte na jednej grafice w formie psychotestu i to, co uda Ci się wychwycić w pierwszej kolejności na obrazku, może pomóc powiedzieć nam jakim jesteś człowiekiem na co dzień. Co najszybciej dostrzegłeś?

REKLAMA

Kot

Jeżeli na początku zobaczyłeś kota, to z pewnością jesteś w życiu indywidualistą i masz cichą i skrytą naturę. Raczej unikasz dużych grupek i zazwyczaj trzymasz się na uboczu. Niechętnie zbliżasz się do drugiego człowieka, zazwyczaj potrzebujesz na to trochę czasu i przestrzeni.

Mysz

Jesteś osobą, która nie lubi być samotna, dlatego też często robisz wiele rzeczy w jednym czasie. Jesteś osobą bardzo emocjonalną, którą łatwo zranić lub zdenerwować. Nie potrafisz skonfrontować się ze swoją wewnętrzną pustką, tylko często uciekasz w niepotrzebne relacje.

Pies

Jeżeli najpierw zobaczyłeś psa, to najprawdopodobniej jesteś człowiekiem oddanym i szczerym. Jesteś opanowany, a Twój spokój udziela się również osobom z Tobą przebywającym. Masz chłodny umysł i potrafisz szybko wyciągać racjonalne i trafne wnioski.

źródło: chillizet.pl

REKLAMA

Węgier wymyślił arcytrudną łamigłówkę o stadzie wiewiórek

Pięć rzeczy, które warto zrobić po kłótni