w

Niesamowite apartamenty dla singli z kotami

Najlepszy prezent dla osoby, która posiada kota i kocha go nad życie to… prezent dla kota. Dlatego też pomysł, który wcielili w życie deweloper Wada Kosan i marka produktów dla kotów Felissimo wydaje się być skazany na sukces. Chodzi o apartamenty dla singli z kotami, które są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale przede wszystkim w stu procentach dostosowane do pupili.

REKLAMA
nekonoie_walk6_re.jpg
Fot. Nekobu

Masa kocich atrakcji

Wszystkie apartamenty dla singli z kotami zawierają miejsca do wspinaczki, przedmioty do drapania, drzwi dla zwierząt, a także wiele innych, pomysłowych funkcji. Ponadto wszystkie materiały, w tym podłoga i sofa, są odporne na zarysowania.

nekonoie_step_re.jpg
Fot. Nekobu

Kuweta kluczowym miejscem w domu

Oczywiście kluczowym miejscem w apartamencie jest kuweta. Ta znajduje się w toalecie, czyli tam, gdzie koty uwielbiają spędzać czas (szczególnie gdy w środku znajduje się ich właściciel). Zwierzak może wejść do środka własnymi drzwiami, a jego kuweta znajduje się tuż przy WC. Ponadto ma osłonę, która blokuje wszystkie zapachy. Proste, wygodne i designerskie – tak powinien wyglądać doskonały projekt, prawda?

nekonoie_toilet_re.jpg
Fot. Nekobu

Nie każdy może sobie pozwolić na taki „koci apartament”, ale warto zainspirować się i niektóre z pomysłów zrealizować we własnej przestrzeni. Kot na pewno za to podziękuję (albo i nie… jak to kot ;)). Inspiracji szukajcie TUTAJ.

Źródło: nekobu

REKLAMA

Świat, który się zatrzymał. Co możesz zyskać żyjąc w czasie epidemii?

Kuchnie na przestrzeni lat

Jak ta sama kuchnia zmieniała się na przestrzeni lat. Niesamowite!