w

Byłam pewna, że nie wrócę do męża. Obiecałam Ci to, naprawdę Cię kochałam [LIST]

Minęły dwa lata od naszego rozstania. To będzie takie błahe i głupie jednocześnie, jeśli napiszę Ci, że nie ma dnia, bym o Tobie nie myślała. Byliśmy tacy szczęśliwi. Pasowaliśmy do siebie. „Porozumienie dusz” – tak określałam tę relację, a Ty mi przytakiwałeś. Zaczęliśmy być razem, gdy byłam w trakcie rozwodu.

REKLAMA

Pytałeś wielokrotnie, czy biorę pod uwagę powrót do męża. Odpowiadałam pewnie, że nie ma takiej opcji. Za dużo złego między nami się wydarzyło i nie było opcji, byśmy do siebie wrócili. Wtedy, gdy to mówiłam, byłam naprawdę tego pewna. Uwierzyłeś mi. I dzisiaj wiem, że myślisz, że to był największy błąd Twojego życia.

Złamane serce kobiety
Fot. Pexels.com

Rozwód miał być tylko formalnością

Dla mnie rozwód był tylko formalnością. Przecież nie byliśmy już z mężem razem. Widziałam, że nie masz problemu z moim stanem cywilnym. Liczyło się to, że jestem wobec Ciebie lojalna. Wspierałeś mnie na tej trudnej drodze rozwodu. Byłeś przy mnie, byłam za to taka wdzięczna, naprawdę. Proszę, uwierz mi. Miałam momenty, o czym nie wiedziałeś, że tęskniłam za mężem. Byłam jednak pewna, że nie za nim, a za naszym wspólnymi chwilami. W każdym związku są przecież te dobre. Teraz wzdycham do momentów z Tobą, były magiczne.

Obydwoje byliśmy w szoku

Mąż tuż przed ostateczną rozprawą zaczął mnie błagać, żebym do niego wróciłam. Pamiętasz to. Byliśmy obydwoje w szoku. Ja byłam na początku nieugięta, ale w pewnym momencie sam widziałeś, że się łamię. Odpuściłeś. Jesteś człowiekiem honorowym i o wielkim sercu. Wiem, ile Cię to kosztowało. Miałam chwile, że byłam zła, że tak łatwo się poddałeś. Jednak dziś wiem, że to było dobroduszne z Twojej strony.

Minęły dwa lata od zawsze rozstania i momentu, gdy zeszłam się z mężem. Dziś jesteśmy po rozwodzie. Nie udało się. Tęsknię za Tobą tak mocno. Popełniłam błąd, ale czy nie jest tak, że nie myli się tylko ten co nic nie robi? Doszły mnie słuchy, że kogoś masz. Nie chcę wpieprzać się z butami w Twoje życie. Jednak nie mogę się powstrzymać, bo tak bardzo za Tobą tęsknię…

Zobacz także: Przez te etapy przechodzi każdy związek. Na którym z nich jest Twój?

REKLAMA
nieśmiałość do facetów

Czy nieśmiałość do facetów trzeba pokonywać? Fakty i mity

panna młoda

Dzień kobiet – świętuj go codziennie