w ,

Zobacz reakcję dziewczynki z zespołem Downa, która dostała lalkę wyglądającą jak ona!

Kogo nie cieszą prezenty? Każdego! A te spersonalizowane najbardziej. Pamięć o drugiej osobie zawsze sprawia, że robi się cieplej na sercu. Jeśli do tego jest to szczególny upominek, zapamiętuje się to na dłużej… Nie inaczej było w przypadku pewnej dziewczynki i prezentu dla niej.

REKLAMA

Lalka, która jest lustrzanym odbiciem!

Olive to kilkuletnia dziewczynka z zespołem Downa. Cieszy się życiem i prezentami tak, jak inne dzieci. Jej mama, Kimberly, postanowiła zrobić swojej córeczce wyjątkowy prezent – lalkę, która wygląda dokładnie tak, jak ona. Spodziewała się, że dziecko ucieszy się z upominku – w końcu kto nie lubi dostawać prezentów? To nie była jednak lalka, jakich wiele, a w pełni spersonalizowany prezent. Wyglądała jak miniaturowa kopia małej Olive.

Mama postanowiła uwiecznić moment wręczenia prezentu swojej córce. Reakcja przeszła jej oczekiwania. Olive na widok lalki, która wyglądała jak ona, ucieszyła się tak bardzo, że… mamę doprowadziło to do łez wzruszenia. Postanowiła podzielić się tym nagraniem z internautami.

 

Cieszmy się z małych rzeczy!

Radość z drobnych rzeczy, docenianie dobra, którego doświadczamy każdego dnia od bliskich, a także szczery uśmiech – to coś, czego zdecydowanie brakuje nam na co dzień, szczególnie zaś w obecnych (pandemicznych) czasach izolacji. Olive była w pozytywnym szoku, a następnie przytuliła i ucałowała swoją nową “koleżankę”. Taka spontaniczna radość i uśmiech roztopią serce każdego!

 

Źródło: ofeminin.pl

REKLAMA
Depresja, załamanie

Moje małżeństwo rozbiła starsza kobieta – teściowa

Chcesz mieć dojrzałego partnera? Celuj w mężczyzn spod tego znaku zodiaku!