w

Chcesz mieć dojrzałego partnera? Celuj w mężczyzn spod tego znaku zodiaku!

Jakie masz oczekiwania wobec przyszłego partnera? Większość z nas wśród pożądanych cech wskaże zapewne dojrzałość emocjonalną. Na to składa się wiele czynników. Czy znak zodiaku także? Okazuje się, że to, spod jakiego znaku jest Twój facet, może mieć znaczenie dla jego dojrzałości emocjonalnej! Sprawdź, spod jakich znaków zodiaku faceci są najbardziej dojrzali!

REKLAMA
fot. unsplash.com

Panna

Panowie spod znaku Panny uchodzą za bardzo inteligentnych, a także cierpliwych. Partner spod tego znaku będzie dbał o Ciebie i rodzinę, często nawet kosztem spełniania własnych potrzeb. To oddany, lojalny i ciepły facet!

Rak

Najważniejszą cechą mężczyzn spod znaku raka jest właśnie dojrzałość emocjonalna. Cechuje ich również duża wrażliwość, przez co jego partnerka będzie dobrze traktowana. Pan Rak nie ma w naturze skłonności do krzywdzenia innych.

Waga

Jak na Wagę przystało, panowie spod tego znaku są bardzo wyczuleni na sprawiedliwość. Jeśli coś go zaboli w tej kwestii, nie będzie się wahał, by głośno wyrazić swój sprzeciw. To mężczyźni odważni i lojalni.

Byk

Urodzeni pod znakiem Byka uchodzą za zdeterminowanych, a wręcz upartych. Panowie Byk to niezłomni, pewni swoich racji partnerzy. Są waleczni i uparci w dążeniu do celu. Przy tym wszystkim to jednak lojalni i wierni partnerzy!

Koziorożec

Mężczyźni spod znaku Koziorożca to ludzie twardo stąpający po ziemi, wiedzący, czego chcą od życia. Są zdeterminowani w dążeniu do celu i nie poddają się w przypadku porażek. Koziorożce to także ludzie skłonni do poświęceń, szczególnie jeśli robią to w imię wyższego dobra!

 

Źródło: papilot.pl

REKLAMA

Zobacz reakcję dziewczynki z zespołem Downa, która dostała lalkę wyglądającą jak ona!

małżeństwo

Przesądy miłosne. Weź te znaki pod uwagę