w

Przesądy miłosne. Weź te znaki pod uwagę

Od wieków, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, chcieli wiedzieć, co czeka ich w miłosnym życiu. Jak odkryć tajemnice przyszłości? Z pomocą przychodziły przesądy. Jedni traktują je bardzo serio. Inni z przymrużeniem oka. W każdym razie warto o nich wiedzieć. Poznaj znaki, które mogą uchylić rąbka tajemnicy o twoim sercowym życiu!

REKLAMA
małżeństwo
fot.Unsplash

Jeden jedyny

Skąd wiedzieć, że mężczyzna, z którym aktualnie się spotykasz, to ten jeden jedyny? Oczywiście odpowiedź na to pytanie, mogą dać znaki od losu. Wystarczy tylko je dostrzec. Pod łóżkiem zauważyłaś stado pająków? To ewidentnie zwiastuje prawdziwe miłosne wyznanie, a może nawet zaręczyny. W czasie spaceru z ukochanym ten, przerażający wielu, owad spadł na was? Wielkimi krokami nadchodzi wesele!

Twój partner pisze do ciebie listy niebieskim atramentem? Po pierwsze, to cudownie, że jest tak analogowy i romantyczny. Po drugie, według zabobonów, bardzo zależy mu na waszym uczuciu, bo utrwala je odpowiednim tuszem.

Pierwsza biżuteria, którą dostałaś od ukochanego miała w sobie bursztyn? Przepadało! Zostaniesz jego żoną! W zaręczynowym pierścionku znalazł się diament lud chociażby diamentowy pył? Idealnie! To oznacza, że małżeństwo będzie trwałe. Jeszcze lepiej, jeśli narzeczony kupił zaręczynową biżuterię w dzień inny niż piątek lub poniedziałek.

O tym, czy twój aktualny partner to ten jeden na całe życie, może przesądzić także miejsce pierwszego pocałunku. Pierwszy raz wasze usta zetknęły się w czasie nowiu, na sylwestrowej imprezie lub pod jemiołą? Jesteście sobie pisani!

Zmiana stanu cywilnego

Jesteś singielką i zastanawiasz się, kiedy na horyzoncie pojawi się miłość? Poznaj omeny, które ją zwiastują. Jeśli zdarzyło ci się karmić ptaki na parapecie, to znaczy, że odezwie się do ciebie ktoś, na widok którego kiedyś mocniej zabiło ci serce. Zaatakował cię pies? Niebawem staniesz na ślubnym kobiercu.

Czytaj także:  7 rodzajów związków. Którym najbardziej sprzyjają gwiazdy?

Jeśli nie chcesz całego życia spędzić samotnie, nie siadaj na rogu, nie przechodź pod drabiną i nie zgadzaj się na bycie świadkową/druhną na ślubie częściej niż trzy razy. Potencjalnych partnerów odstraszać mogą także kaktusy i wrzosy.

Rozstanie

Niestety w bogatym zbiorze zabobonów, przesądów i omenów nie może zabraknąć znaków, które mówią o rozstaniu. Nie najlepiej ułożą się twoje relacje z partnerem, jeżeli zaczęliście się przytulać na schodach albo umawiać na randki blisko skrzyżowań i rozstajnych dróg. Jeśli zasuszyłaś bukiet kwiatów, który dostałaś od ukochanego, to możesz spodziewać się, że wasze uczcie zacznie schnąć i więdnąć. Źle wróży także wymienianie się chusteczką higieniczną.

Czytaj także:  Wykorzystaj energię planet

Jeśli zaczęliście się całować w progu domu, na cmentarzu lub miejscu kultu, to znaczy, że wasza namiętność stygnie i rozstanie jest bliskie.

W zaręczynowym pierścionku znalazły się perły lub opale? Te kosztowności oznaczają łzy i nie zwiastują szczęśliwego małżeństwa.

REKLAMA

Chcesz mieć dojrzałego partnera? Celuj w mężczyzn spod tego znaku zodiaku!

zdradzona kobieta

Mąż zdradzał mnie przez 10 lat z… sąsiadką. Dowiedziałam się przypadkiem