w ,

Kobieta urodziła córeczkę po 28 latach oczekiwania!

Mieszkańcy Florydy – Jay Schwand i Kateri Schwand po 28 latach doczekali się narodzin pierwszej córki! Para dotychczas miała 14 synów i przez cały ten czas ubiegała się o przyjście na świat pierwszej córeczki.

REKLAMA

Małżeństwo Schwand od dłuższego czasu marzyło o narodzinach córki. Kobieta 14-krotnie próbowała urodzić dziewczynkę, jednak za każdym razem rodziła syna. Dzięki narodzinom długo wyczekiwanej córki rodzina Schwandt stała się bardzo popularna i w ostatnim czasie była odwiedzana przez wiele stacji telewizyjnych w celu nakręcenia o nich materiału. Rodzina Schwandt z racji posiadania licznego potomstwa od dłuższego czasu streszcza swoje życie w mediach społecznościowych oraz na Youtubie, gdzie można oglądać filmy z ich udziałem.

Rozbieżność wiekowa między najstarszym a najmłodszym dzieckiem wynosi aż 28 lat! Najstarszy syn Tyler aktualnie ma już narzeczoną i mieszka blisko rodziców, w pobliskiej dzielnicy Florydy.

– Ten rok był niezapomniany z wielu, wielu powodów, ale Maggie jest największym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – przyznał Jay Schwandt w rozmowie z Detroif Free Press.

Jay i Kateri są małżeństwem od 1993 roku. Ich pierwsza trójka dzieci przyszła na świat jeszcze w trakcie ich studiów!

źródło: Detroif Free Press

 

REKLAMA

W Australii odkryto kolejne dwa gatunki torbaczy!

Wzruszająca, świąteczna reklama Coca-Coli