w

Szefowa zmieniła się w ziemniaka podczas służbowej rozmowy. Zachowali pokerową twarz

W ostatnich tygodniach wiele z nas podejmuje pracę zdalną, maksymalnie ograniczając kontakty międzyludzkie w drodze do pracy, jak i w biurze. W tzw. trybie home office pracują również pracownicy jednej z amerykańskich firm.

REKLAMA

Podczas jednej codziennych rozmów z użyciem kamerek internetowych miała miejsce niecodzienna sytuacja. Kierowniczka zespołu niechcący uruchomiła filtr, który zmienił jej obraz w ziemniaka z ustami i oczami. Filtr, którego na co dzień ludzie używają w celach rozrywkowych, dla zabawy, uruchomił się mimowolnie, gdyż, jak twierdzi kobieta, „niechcący naściągała różne filtry”. Sytuacja była o tyle patowa, iż kobieta nie potrafiła filtra wyłączyć i – chcąc kontynuować rozmowę ze swoimi podwładnymi – pozostała ziemniakiem do samego końca jej trwania.

Pracownikom należą się wielkie gratulacje, że udało im się w tak komicznej sytuacji zachować spokój i powagę, a inni wykonujący swoją pracę zdalnie mogą z tej rozmowy zaczerpnąć nieco dystansu i radości do wypełniania codziennych obowiązków.

 

źródło: buzzfeednews.com

REKLAMA
#PillowChallenge

#PillowChallenge – nowy, przezabawny trend na Instagramie

W Meksyku przyszedł na świat tygrys o imieniu Covid