w

Pies na miarę kwarantanny

Pewien golden retriever z Kolorado codziennie stara się, by jego sąsiadka nie musiała narzekać na tak zwane… pieskie życie.

REKLAMA

Kobieta, ze względu na swoje choroby, poddała się samoizolacji w związku z panującym na świecie wirusem. Sunny (ang. słoneczny, radosny) systematycznie przychodzi do niej po listę zakupów i przekazuje ją swojej właścicielce, ta idzie do sklepu po potrzebne towary. Następnie Sunny wykonuje kilka kursów między domami, by dzielnie dostarczyć sąsiadce żywność. Po radości na pyszczku psa i po entuzjastycznym machaniu ogonem można zauważyć, jak bardzo czworonóg jest z siebie dumny i zadowolony z pomocy, którą niesie innym.

Kobieta cierpi na wiele schorzeń, cały czas używa domowego respiratora i odcięła się całkowicie od bliskich. Te krótkie chwile, gdy merdający ogonem, radosny Sunny przychodzi z zakupami, poprawiają jej nastrój, a każdy kolejny dzień kwarantanny staje się łatwiejszy do zniesienia.

Zobaczcie sami:

Sunny jest dzielnym pomocnikiem – oprócz zakupów, przynosi pocztę swojej właścicielce i z pewnością wywołuje uśmiech na niejednej twarzy.

___

źródło: kktv.com, youtube.com

REKLAMA

Hit internetu! Policjanci zatańczyli dla dzieci w kwarantannie

8

Papierowe pejzaże miejskie wyglądające jak obrazy olejne!