w

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach: 10 alarmujących cech i zachowań

Wygląd fizyczny, szczególnie na początku poznawania kobiety, ma dla faceta ogromne znaczenie. Ale potem przychodzi etap, kiedy coraz bardziej zwraca on uwagę na cechy charakteru dziewczyny i jej zachowanie, przede wszystkim w relacji z nim. Wśród nich jest kilka takich, które zdecydowanie mogą odstraszać i zniechęcać, a kobieta nawet nie zdaje sobie z tego do końca sprawy. A zatem, czego mężczyźni nie lubią w kobietach?

REKLAMA
czego mężczyźni nie lubią w kobietach
Fot. Pexels.com

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach przed związkiem?

Poniżej znajdziesz 5 cech, które sprawiają, że dziewczyna odpada już w przedbiegach i facet nie chce jej bliżej poznawać:

  1. Nachalność – dziewczyna naciska na spotkania, nie pozwala podjąć inicjatywy ani za sobą zatęsknić, za szybko przełamuje bariery.
  2. Stałe zgrywanie niedostępnej – kobieta za bardzo bierze sobie do serca korzyści płynące z odgrywania niedostępnej i nie daje się do siebie zbliżyć.
  3. Brak zaradności – dziewczynie wydaje się, że jej nieporadność jest zawsze ujmująca i na stałe wchodzi w rolę damy w opałach.
  4. Zosia Samosia – nie pozwala nic dla siebie zrobić, próbując zaimponować swoją zaradnością, lecz w rezultacie nie daje się też wykazać.
  5. Egocentryzm – kobieta lubi być w centrum uwagi, nie przejmuje się za bardzo rozmówcą, nie zadaje pytań i traktuje innych przedmiotowo.

Co zniechęca facetów, kiedy są już w związku?

czego faceci nie lubią w dziewczynach
Fot. Pexels.com

Gdy kobieta robi dobre wrażenie na początku, zawsze jest szansa, że popsuje je po wejściu w związek. Wtedy mogą ujawnić się następujące cechy:

  1. Ograniczanie przestrzeni – kobieta nie dopuszcza niezależności i potrzeby bycia oddzielnie, zagarniając świętą przestrzeń faceta.
  2. Zmiana o 180 stopni – faceci są rozczarowani i niezadowoleni, kiedy kobieta po wejściu w związek kompletnie się zmienia (np. przestaje o siebie dbać, strzela fochy, stawia dziwne wymagania).
  3. Królowa dramatu – dziewczyna, która lubi wyolbrzymiać problemy, daje się za bardzo ponieść emocjom, próbuje manipulować.
  4. Zazdrość i kontrola – partnerka jest przesadnie zazdrosna, zaborcza i kontrolująca, wyraźnie pokazując, że nie darzy faceta zaufaniem, a sama ma niską samoocenę.
  5. Chłód i agresja – facet szybko zniechęca się do partnerki, która przestaje być czuła, jest zimna, niedostępna i agresywna.

REKLAMA
otwarty związek

Na czym polega otwarty związek? Fakty i mity o otwartych relacjach

nicnierobienie

Nicnierobienie, czyli krótka lekcja, jak być leniwym i nie żałować