w

4 typy eks facetów, z którymi możesz mieć do czynienia

Każdy facet może trochę inaczej przeżywać rozstanie. Są jednak takie typy, które nawet po tym, jak się z nimi pożegnasz, nie znikną z Twojego życia. Sprawią, że będziesz miała ochotę zapaść się pod ziemię, zmienić adres i numer telefonu. Poznaj 4 typy eks facetów, z którymi po zerwaniu będziesz miała największy problem.

REKLAMA
typy eks facetów
Fot. Pexels.com

Złamane serce

Typ numer 1 to typ wrażliwca, który nie będzie potrafił pogodzić się z rozstaniem. Jasne, każdy ma prawo do cierpienia i żalu, ale ten facet robi ze swojego złamanego serca prawdziwy pokaz. Pada na kolana, wylewa łzy, wysyła Ci pod drzwi tuziny róż, a Ty… czujesz się coraz bardziej zażenowana.

Co więcej, w tej relacji, bez względu na powód Waszego rozstania, to Ty wychodzisz na bezduszną kreaturę, kobietę bez serca. Jedyną poszkodowaną stroną jest on.

Cichy mściciel

Niektórym wydaje się, że to porzucone kobiety mają znacznie większą skłonność do zemsty. Bynajmniej. Istnieją typy byłych facetów, którzy z miejsca zaczną planować, co zrobić, byś gorzko pożałowała swojej decyzji.

typy byłych facetów
Fot. Pexels.com

Taki facet szybko zacznie się umawiać z innymi dziewczynami, a w szczególności z taką, do której nie pałałaś sympatią. Dodatkowo może zacząć podkładać Ci kłody pod nogi w różnych sytuacjach. Jeśli łączyło Was także środowisko pracy czy krąg towarzyski, lepiej uważaj…

Przyjaciel rodziny

Kolejny typ eks faceta z pozoru wydaje się nieszkodliwy. Może był nawet miłym gościem, ale po prostu ostatecznie Wam nie wyszło. W międzyczasie jednak, zanim zdążyłaś go porzucić, udało mu się nawiązać bliską relację z Twoją rodziną.

Teraz, kiedy nie jesteście już razem, wciąż pamięta o urodzinach Twojej mamy, pomaga tacie z samochodem i wybierze się chętnie z bratem na piwo. A Ty tylko słyszysz na okrągło pytanie: jak mogłaś zostawić takiego świetnego chłopaka?

Facet narcyz

Z każdym z powyższych typów jakoś dasz sobie radę, ale były narcyz to prawdziwa zmora. Narcystyczny facet to manipulant i kontroler. Nie dość, że po relacji z nim będziesz się czuła, jakby ktoś Cię przeciągnął pod kilem, to jeszcze długo będziesz zmuszona do niej wracać.

Narcystyczni byli partnerzy potrafią wracać nieoczekiwanie do Twojego życia i próbować znowu Cię wciągnąć do relacji z sobą, by powtórzyć to, jak potraktowali Cię poprzednio. Jeśli chcesz się bronić przed eks narcyzem, lepiej nie dopuszczaj go do siebie ani na krok!

REKLAMA
słomiany zapał

Słomiany zapał: jak go pokonać na 5 prostych sposobów

Pewna siebie kobieta

Zawsze robiłam czego ode mnie oczekiwano. W końcu zrobiłam coś inaczej, co wywołało histerię w rodzinie