w

Rowerzysta przejeżdżając kopie 5-latkę. Wideo wywołało w sieci burzę

Rowerzysta kopnął 5-letnie dziecko, ponieważ nie zeszło mu z drogi. Ojciec dziewczynki zarejestrował całe zdarzenie na telefonie komórkowym i opublikował je w sieci. Internauci są oburzeni skandalicznym zachowaniem rowerzysty. Zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje.

„Mogli się przesunąć”

Polub nas na Facebooku     

Od lat toczą się dyskusje na temat tego, w jaki sposób powinien odbywać się ruch rowerowy. Piesi oraz kierowcy narzekają na nonszalancję rowerzystów oraz brak poszanowania zasad. Bardzo często zdarza się, że podróżujący na rowerach zakładają, że skoro ich pojazd jest tak mały, to mogą bez trudu przeciskać się pomiędzy przechodniami lub lawirować pomiędzy samochodami. W rezultacie dochodzi do wielu niebezpiecznych wypadków.

Polub nas na Facebooku     

Do podobnej sytuacji doszło w świąteczny weekend w miejscowości Verviers w Belgii. 5-latka spacerowała wraz z rodziną po ośnieżonej ścieżce położonej w malowniczym miejscu. Niespodziewanie na horyzoncie pojawił się, jadący z dużą prędkością rowerzysta. Mężczyzna zatrąbił klaksonem, aby dać znać przechodniom, że zbliża się w ich stronę. Niestety dziecko nie zdążyło zejść mu z drogi. W związku z tym, w chwili mijania 5-latki, rowerzysta kopnął ją w plecy. Dziecko przewróciło się na ziemię. Całe zdarzenie zostało nagrane na telefonie przez ojca 5-latki. Mężczyzna twierdzi, że po incydencie usiłował zatrzymać rowerzystę. Ten jednak odjechał, mówiąc że mogli usunąć się z drogi.

4 znaki zodiaku najbardziej podatne na kłamstwo w związku